"Szczęścia chodzą parami" – najnowsza komedia romantyczna

  • 20.08.2020, 16:49
  • Źródło: wirtualnemedia.pl
"Szczęścia chodzą parami" – najnowsza komedia romantyczna pikist
Właśnie zakończyły się zdjęcia do najnowszej komedii romantycznej - "Szczęścia chodzą parami". Zagrają w niej między innymi Weronika Książkiewicz, Michał Żurawski, Klaudia Halejcio i Antoni Królikowski.

Malwina (Weronika Książkiewicz), pełna życia, przebojowa projektantka samochodów zakochuje się w przystojnym, odnoszącym sukcesy terapeucie - Brunonie (Michał Żurawski). Perypetie rozpoczynają się, gdy na jaw wychodzi, iż mężczyzna sprowadza na swoje wybranki pecha, który szybko i z kretesem zakańczał wszystkie jego dotychczasowe związki. 
Więc i tym razem w życiu jego wybranki dochodzi do całej serii niefortunnych dla niej wydarzeń. Jednak mężczyzna nie daje za wygraną i postanawia uratować nową miłość. 

- Moja postać nie szuka miłości, ale zupełnym przypadkiem poznaje wymarzonego faceta i od razu pojawia się między nimi chemia - komentuje Weronika Książkiewicz, odtwórczyni roli Malwiny. Bruno nie jest pechowcem, to mężczyzna sukcesu, ale okazuje się, że na kobiety działa jak czarny kot. Jego wybranka musi zatem zmierzyć się z serią zabawnych, ale jednocześnie niefortunnych sytuacji. Pytanie czy ich miłość jest na to gotowa i czy przezwycięży trudności. To zabawna i wzruszająca komedia o związkach, a także o przeznaczeniu i wierze w przesądy, które często nami kierują - dodaje aktorka.


W filmie zobaczymy również m.in. Tomasza Karolaka, Aleksandrę Domańską, Krzysztofa Czeczota, Jacka Knapa, Marię Pakulnis i Piotra Machalicę.

Reżyser – Bartosz Prokopowicz twórca filmu „Narzeczony na niby”. 

Premiera kinowa zaplanowana jest na piątek, 25 grudnia 2020 roku.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe